USB Grabber, a software for auto grabbing data to your USB storage

USB Grabber 3.0

  فایل های دلخواه خود را از روی رایانه دیگران بر  روی USB Storage  خود ذخیره کنید، بدون آنکه اجازه ای بگیرید. فقط کافیست این نرم افزار را دانلود کرده بر روی  USB Storage   نصب کنید و  با اجرای آن تنظیمات اولیه  را مطابق با نیاز خود تغییر دهید و سپس USB Storage  را از رایانه خود جدا کرده و به رایانه مورد نظر وصل کنید تا فایل های دلخواه شما به طور خودکار در USB Storage ذخیره شوند.


USB Grabber 3


     از آن جایی که این برنامه در محیط Microsoft Visual Studio .NET 2005  طراحی شده است برای اجرا  و یا نصب احتیاج به Net Framework  دارید.در صورتی که از سیستم عامل ویستا استفاده می کنید احتیاجی به Net Framework   نخواهید داشت، در غیر این صورت باید .Net framework 2.0 یا جدید تر برروی رایانه شما و یا طرف مقابل نصب باشد.

نسخه ای از برنامه با حجمی حدود کمتر از 20 مگابایت نیز موجود است که احتیاج به هیچ گونه نرم افزار جانبی مثل .Net frame work برای اجرا ندارد که البته رایگان نیست و در صورت تمایل با آدرس ایمیل زیر می توانید آن را تهیه کنید.(رایگان نمی باشد.)

    البته این نسخه نمایشی برنامه است و فقط 5 فایل را بر روی  USB Drive  شما ذخیره می کند. برای دریافت نسخه اصلی و کامل برنامه لازمست به من ایمیل بزنید. (رایگان نمی باشد.)

دانلود آخرین نسخه

دانلود Net Framework 2


گزارش تخلف
بعدی